Şimdi Söz Bizde Uzmanlar Oturumu

Şimdi Söz Bizde Uzmanlar Oturumu

Yine Yeniden...

Uzman Arkadaşlarımız…

Mesleklerini tek başlarına ya da kısıtlı ortamlarda icra eden meslektaşlarımız…

Yıllardır "Bizi de duyan olsa!" diyen sahadaki uzmanlarımız…

Yani "Sahanın Profesyonelleri"!

Bildiğiniz üzere TARK 2018'de hep birlikte "18 oturumda, 73 uzmanımızın katılımıyla" "Söz Bizde" oturumlarının ilkini gerçekleştirmiştik. Bu oturumlar sonrasında aldığımız geri dönüşler; akademik ve sosyal olarak bu oturumların amacına ulaştığını gösterdi. Bu başarı hepimizindir!

Bu başarıyı taçlandırmak için, TARK 2019'da da sizleri dinlemek istiyoruz. Sizleri "adli, idari ve hukuki anlamda deneyimlerinizi, iyi klinik ve kılavuz uygulama örneklerinizi, karşılaştığınız sorunlar ve çözümlerinizi, kriz yönetiminizi, anestezi ve/veya analjezi protokollerinizi, multi-disipliner hasta yönetiminde öneri ve yaklaşımlarınızı "sunmak üzere kongremize davet ediyoruz. Derneğimizin çatısı altında, bir aile olarak paylaşmakla başlayacak olan birlikteliğimizin, sorunlarınızın çözümlenmesini de kolaylaştıracağına olan inancımız sonsuz! Bu nedenle TARK 2019 sırasında, bir ana salonumuzu sizi dinlemek için ayırıyoruz. Kongrede konuşmacı olabilir ve kongre kitapçığında yeralabilirsiniz. Daha da önemlisi; ömrünü anesteziyoloji ve reanimasyon bilimine adamış olan "Duayen" hocalarımızın yönetiminde gerçekleştirilecek olan bu oturumlarda, sesinizi duyurmanız artık mümkün!...

Çözüm için konuşmak, anlamak için paylaşmak istiyor ve sunumlarınızı bekliyoruz...

"Artık Söz Sizde...."

 

Başvuru Şartlarımız:

  Başvuruda bulunacak uzmanlarımızın TARD üyesi olması ve aidat borcu bulunmaması
  Halen aktif Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak çalışıyor olması
  Jüri tarafından değerlendirilecek özetlerin sunuma uygun bulunmasıdır.

Yukardaki ön şartları sağlayan uzman doktorlarımız kısa bir özgeçmiş (özgeçmişinize iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız) ve sunmak istedikleri konunun özetini kongre web sayfamızda bulunan "söz bizde sunumları" sisteminden 21 Eylül 2019 tarihine dek göndermeleri gerekmektedir. Yapılacak juri değerlendirmelerinin sonuçları ve yönlendirmeleri başvuru sahiplerine en geç 5 Ekim 2019 tarihine kadar bildirilecek ve 15 Ekim 2019 tarihine kadar kongre kayıt işlemlerini tamamlayanlar, kongre programında yer alabilecektir.