Bildiri Özetleri

Bildiri Özetleri

 Bildiri Özetleri değerlendirme süreci tamamlanmış olup, sonuçlar yazarlara e-posta yolu ile iletilmiştir, ilginize teşekkür ederiz.

 SÖZLÜ BİLDİRİ OLARAK SEÇİLEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

 E - Poster olarak seçilen bildiriler;

 Kongre Merkezi içinde oluşturulan e-poster alanındaki Plazma TV'lerden izlenebilecektir ve ayrıca poster başında sunum yapılacaktır. Bu sebeple, ayrıca matbu bir poster hazırlanmayacak ve poster asımı olmayacaktır. E— posterlerin poster başı sunumlarının tarih ve saatleri hakkında kongre web sayfasında bir bilgilendirme yapılacak olup lütfen posterinizin kod numarası ile takip ederek belirtilen gün ve saatte E-poster sunumunuz için (3 dakika sunum + 2 dakika tartışma) E-Poster alanında size belirtilen Plazma Kiosk'un başında hazır olunuz.

 Sunu sırasında poster başında bulunmayan sunucuların posterleri poster yarışmasında değerlendirilmeye alınmayacak, bu durum yazarların kurumlarına bildirilecek ve poster başında sunum yapmayan sunucunun TARD'ın daha sonraki kongrelerine göndereceği çalışmalar kabul edilemeyecektir.

 Sunumların aşağıdaki şekilde hazırlanarak, 25 Ekim 2019 tarihine kadar online bildiri sistemi üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Bildiri özeti gönderirken almış olduğunuz şifreler poster gönderirken de kullanılacaktır.

 

E-Poster nasıl hazırlanmalıdır?

  1. Hazırlamış olduğunuz poster dosyanızı PDF formatında bilgisayarınızda bulundurunuz.

  2. http://tark2019.postertopia.com bağlantısını kullanarak daha önce özet göndermek için kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapınız.

  3. Sol taraftaki menüde yer alan "Poster İşlemleri" bağlantısına tıklayınız.

  4. Açılan ekranda yüklemek istediğiniz poster başlığının, sağ tarafında bulunan "Güncelle" butonuna tıklayınız

  5. Ekranın sağ tarafında bulunan "Poster Ön İzlemesi" bloğunun, altında bulunan "Poster ( PDF )" satırında bulunan "Dosya Seç" butonuna tıklayarak PDF dosyanızı seçiniz.

  6. Seçilen posteri kaydetmek için en altta bulunan "Poster'i Güncelle" butonuna tıklayınız.

Not: Gerekli tüm açıklamalar sistemde mevcuttur. Ek yardım için "(507) 574 16 40" nolu telefondan Arkadyas Bilişimden destek alabilirsiniz.

Ö̈nemli Not: Göndermiş olduğunuz çalışmanızın kongrede yayınlanması için kongreye mutlaka kayıt yaptırmanız gerekmektedir.